İDMİB - Micam Milano & Lineapelle Milano Fuarı Stant Çizim Teklifleri Hakkında

Sn. Yetkili,

 

Micam Milano ve Lineapelle Milano fuarlarında kullanılmak üzere 6 kategori için  stant tasarımına ihtiyaç duymaktayız.

 

Micam Milano fuarı ve Lineapelle fuarı bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Micam Milano : https://themicam.com/

Lineapelle Milano : https://www.lineapelle-fair.it/en

 

Micam Milano fuarı ayakkabı üzerine organize edilen fuardır. Micam fuarı için aşağıdaki kategorilerde stand tasarımı istenecektir; Stand çizimlerinde  açık stant, kapalı stant, ve yarım açık stant alternatifleri görmek isteleceğiz. Firmalar stantlarının konumuna göre (köşe stant, ara stant vb) ve ürünlerine göre bunlardan birini tercih edecektir. Dolayısı ile stant çizimlerinde bahse konu alternatiflerinde çizimleri istenecektir.

 

  • Kadın Ayakkabısı  (Stantlar ahşap raflı ve açık renk  olması gerekmektedir.  Minimum 4 raf, raf yükseklikleri firmaların ürünlerine göre ayarlanabilir olması gerekmektedir. Raf genişliği 35 cm ve en yüksek rafın yüksekliği yerden 145 cm Olabilir. En üst raf spot  ile aydınlatılırken alttaki raflar led ile aydınlatılması gerekmektedir. )
  • Erkek Ayakkabısı (Stantlar ahşap raflı ve açık renk  olması gerekmektedir.  Minimum 4 raf, raf yükseklikleri firmaların ürünlerine göre ayarlanabilir olması gerekmektedir. Raf genişliği 35 cm ve en yüksek rafın yüksekliği yerden 145 cm Olabilir. En üst raf spot  ile aydınlatılırken alttaki raflar led ile aydınlatılması gerekmektedir. )
  • Çocuk Ayakkabısı (Stantlar ahşap raflı ve açık renk  olması gerekmektedir.  Minimum 4 raf, raf yükseklikleri firmaların ürünlerine göre ayarlanabilir olması gerekmektedir. Raf genişliği 35 cm ve en yüksek rafın yüksekliği yerden 145 cm Olabilir. En üst raf spot  ile aydınlatılırken alttaki raflar led ile aydınlatılması gerekmektedir. )

 

Lineapelle Milano fuarı Deri konfeksiyon ürünleri üzerine organize edilen fuardır. Lineapelle fuarı için aşağıdaki kategorilerde stant tasarımı istenecektir. Stand çizimlerinde  açık stant, kapalı stant, ve yarım açık stant alternatifleri görmek isteleceğiz. Firmalar stantlarının konumuna göre (köşe stant, ara stant vb) ve ürünlerine göre bunlardan birini tercih edebilir.

 

 

  • Askı ile sergilenecek Deri Konfeksiyon ürünleri
  • Raf üzerinde sergilenecek Deri konfeksiyon Ürünleri
  • Boş konsept

 

Tekliflerinizi ekteki excel tablosuna işleyip antetli kağıdınıza kaşeli ve imzalı olacak şekilde mail olarak ileteniz lütfen.

 

Tekliflerinizi 08.09.2020 tarihine daha önce yapmış referans çizimleri ekleyerek iletiniz lütfen.

 

Sağlıklı Günler.

Ek: Teklif Tablosu

İlgili Dosyalar

Teklif_Tablosu.xlsx10,70 KB