Bülten Sıra No: 2018/3604

11 Ekim 2018, Perşembe

İsviçre/Zug Kantonu Yatırım, Ticaret ve Vergi İmkanları Semineri Hakkında

Dış İlişkiler Ekonomik Kurulu’ndan alınan bir yazıda; İsviçre’den TİM International ve DEİK/Türkiye-İsviçre İş Konseyi iş birliğiyle 25 Ekim 2018 Perşembe günü 10:00 -12:00 saatleri arasında River Plaza’da “İsviçre’de yatırım, ticaret ve vergi imkanları” hakkında bir bilgilendirme semineri gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

 

Anılan yazının devamında ; Avrupa’nın bankacılık ve finanstaki ‘kalbi’ olarak nitelendirilen, istikrarlı ekonomisi ile sürdürülebilir avantajlar sunan ve ‘Swiss Made’ etiketi ile global pazarda yarattığı olumlu algısı ile İsviçre’de yatırım ortamı, ticaret ve vergi imkanları ele alınacağı belirtilmektedir.

 

Program kapsamında özellikle İsviçre’de vergi avantajları, ofis açma ve pazarlama fırsatları, ticari imkanlar gibi öne çıkan fırsatlar ve özellikle KOBİ’lere her alanda sağlanan imkanlar ele alınacak olup, öncelikle ZUG Kantonu başta olmak üzere İsviçre’nin tüm bölgelerini kapsayacağı ifade edilmektedir.

 

Türkiye ve İsviçre arasında iş yapmak ve bahse konu seminere katılmak isteyen firmalarımızın aşağıda yer alan kayıt formunu 23 Ekim 2018 Salı günün mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir.

 

https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/748/11577

 

 

Ek: Taslak Program

 

Detaylı bilgi için irtibat kişisi:

Sn. Aycan Damalı,

e-posta: adamali@deik.org.tr;

 

Tel: 0212 339 5074

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.